
Wadlopen
Geniet van een bijzondere waddentocht met overnachting in het stro bij Hayema Heerd!
Boerderij Hayema Heerd heeft een bijzondere wandeling samengesteld. Geniet van een unieke natuurbeleving op de Waddenzee en kom daarna tot rust in het strokasteel, de stro-iglo of voor groepen op de hooizolder!
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Hayema Heerd
Jensemaweg 3
9883 TH Oldehove
Prijs
Vanaf € 64,50 p.p. vanaf minimaal 2 personen.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Festival Hongerige Wolf
Begin je zomervakantie goed en kom met je kinderen naar Festival Hongerige Wolf op 11 t/m 13 juli!
Buitenbad met speeltuin
Zwemmen en spelen in het buitenbad van Tropiqua, met fijne speeltoestellen en ligweide!
Zomer bij Landgoed Nienoord
Vier op en top zomervakantie met een uitje naar Landgoed Nienoord!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.