Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Oldambtmeer

Bij Het Oldambtmeer speciaal aangelegd voor watersport is van alles te doen voor jong en oud!

Het Oldambtmeer is een meer speciaal aangelegd voor watersport en recreatie. Het meer is dus niet natuurlijk ontstaan, maar helemaal zelf gemaakt!

Je kunt hier verschillende watersporten beoefenen: 

Watersport

Wil je leren zeilen, windsurfen of kitesurfen? Dan kun je sinds terecht bij Zeilschool Blauwestad die aan het Oldambtmeer ligt. Bij Zeilschool Blauwestad kun je leren zeilen en windsurfen van begin april tot eind oktober. Kinderen (vanaf 8 jaar) kunnen leuke cursussen volgen en krijgen les in groepsverband. Liever kanovaren over het grote meer? Dat kan ook! Huur een kano, of ga op een excursie in combinatie met een leuke fietsroute om het uitje compleet te maken

Stranden

Het Oldambtmeer heeft drie super leuke stranden voor jong en oud!
– Het Triadeem is een speel- en belevingsplek, gemaakt van heel veel zwerfkeien. Kinderen kunnen hier lekker spelen met het water, het zand en de stenen. Ook zijn er natuurlijke zitelementen, waarop je heerlijk kunt genieten van het uitzicht. 
Strand Zuid Blauwestad is te bereieken via een houten loopbrug. Er is een speeltuin die leuk is voor groot en klein, een speelweide en een brasserie met een terras lekker aan het water. Aan het einde van de pier staat een social sofa. Dit zijn met mozaïek beklede banken die door de hele gemeente Oldambt zijn geplaatst. Elke bank vertelt zijn eigen verhaal van de plek waar ze zijn neergezet. Vanaf hier heb je een prachtig uitzicht op het Oldambtmeer en de haven terwijl de kids lekker aan het spelen zijn. 
Strand Noord Midwolda is een strand waar je je de hele dag kan vermaken! Er is een groot zandstrand, en een speeltuin voor de kleintjes. Vanaf het terras bij het paviljoen is er een mooi zicht op de jachthaven en het water.

Kortom er is van alles te doen om je kids een hele dag te vermaken! Ga lekker zwemmen, sporten, spelen en lekker eten en drinken aan het water. 

Meer informatie

Klik op de roze button voor meer informatie over Het Oldamtmeer.

Tip: Benieuwd naar leuke activiteiten en uitjes? Neem eens een kijkje in onze Uitagenda.

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Storyworld Spotlight | Super Mario 40 jaar

Duik in de wereld achter de beroemdste loodgieter ter wereld: Mario!

Kinderfilm Wicked For Good

Samen genieten van deze prachtige film bij Cultuurhuis De Klinker

Mini Mornings bij VUE!

Speciaal voor alle peuters en kleuters is er de Mini Morning met Bluey bij Vue!

MuzeeAquarium Delfzijl

Zeefanaten opgelet! Kom de maritieme exposities bezoeken in het MuzeeAquarium Delfzijl!

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij winters weer denken we aan regen, harde wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

25 x doen in de winter in Groningen

Trek er lekker op uit in Groningen in de winter met kinderen.

De leukste kerstvakantie uitjes in Groningen

Tijd om leuke dingen met het gezin te gaan doen. Wij verzamelen hieronder alle uittips voor in de kerstvakantie. Geniet van jullie vrije dagen, de uitstapjes én van elkaar!