Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hockeyen bij GHBS

Een leuk team, een stick en een bal. Meer heb je niet nodig!

Bij GHBS is het mogelijk op verschillende niveaus te hockeyen, zowel in een eerste team, recreatief team of beginnersteam. De teams trainen op vaste dagen, één of twee keer per week. Dit allemaal ter voorbereiding op de wedstrijden in het weekend. 

Klik op de roze button voor meer informatie over de teams, trainingen en wedstrijden.

Hockeyclub GHBS

Laan Corpus Den Hoorn 101

9728 JR Groningen

Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

9 tips voor een dagje Groningen in de zomer met kinderen

Wist je dat Groningen ook onwijs leuk is om met kinderen te bezoeken? Leuk voor een stedentripje, een weekendje weg óf een dagje uit. Wij verzamelden de leukste tips en bezienswaardigheden in Groningen die kindvriendelijk zijn.

Nieuw lesaanbod voor kinderen in Groningen en Haren

Bekijk het lesaanbod van Tumult en Clockhuys Cultuur in het nieuwe schooljaar. Meld je kind nu aan!

20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen

Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!