Wandelen met je kabouter
Het kabouterpad in Steendam is geschikt voor de allerkleinsten maar ook leuk voor wat grotere kinderen.
Via prachtig beschildere kabouterpalen kun jij hier je weg vinden door het Steendamsterbos. Laat je eigen kabouters op zoek gaan naar de volgende paaltjes, de weg kwijt raken kan bijna niet. Zo is wandelen met kinderen héél erg leuk!
Een kabouterpad dat super geschikt voor de allerkleinsten maar ook leuk voor basisschool leeftijd. De route is 2,3 kilometer, als je deze te lang vindt kies dan voor de 1 kilometer versie.
De start van dit pad is schuin tegenover podiumcafé Peter en Leni, aan de overkant van het afwateringskanaal. Hier haal je ook de kabouterkrant en mag je parkeren. De oudere kabouterkrant kun je downloaden via de roze websitelink.
PS. neem je laarzen mee!
Bekijk alle kinderwandelroutes in Groningen in ons eropuitoverzicht.
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Kinderactiviteiten in het MuzeeAquarium
Zeefanaten opgelet! Beleef avonturen in het MuzeeAquarium deze herfstvakantie!
Aan de slag in het museum!
Ga aan de slag in het Universiteitsmuseum Groningen deze herfstvakantie
Tumult kinderworkshop Groningen
Wat staat er op het verlanglijstje van een otter? Kinderen gaan bij Tumult Groningen lekker aan de slag!Blogs & inspiratie
Alle blogs
NIEUW: Opening Tumult Groningen
Tumult, het nieuwe creatieve thuis voor Groningers
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
20x fijne herfstvakantietips voor gezinnen in Groningen
Herfstvakantie 2026 en het binnenseizoen is officieel geopend! Tijd voor kleurrijke theatervoorstellingen, een leerzaam museumbezoek, de nieuwste kinderfilms en zelf aan de slag met muziek en kunst.