Zwemmen bij Lauwersmeer
Beleef het vakantiegevoel met een dagje zwemmen en zonnen bij Lauwersmeer!
Lauwersmeer is écht zo’n gebied waar je je de hele dag kunt vermaken. Of je nu komt zwemmen, zonnebaden of spelen in de waterspeeltuin. Je beleeft er het vakantiegevoel op een klein eindje rijden van de stad.
In alle tijden van het jaar kun je hier fantastisch wandelen. Parkeren kan bij de stranden. Ook zijn daar toiletgebouwen en verschillende horecagelegenheden.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Kinderfestival Haren 2026
Beleef een onvergetelijke dag boordevol plezier en geniet van theater, muziek en nog heel veel meer!
Restaurant én speeltuin Camping Wedderbergen
Eten en spelen bij Camping Wedderbergen in Wedde!
Zomerweken – Meld je aan!
Meld je aan voor de zomerweken bij Zeilschool Blauwestad!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.
25x lieve Vaderdag verrassingen
Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.