Zwemmen bij Lauwersmeer
Beleef het vakantiegevoel met een dagje zwemmen en zonnen bij Lauwersmeer!
Lauwersmeer is écht zo’n gebied waar je je de hele dag kunt vermaken. Of je nu komt zwemmen, zonnebaden of spelen in de waterspeeltuin. Je beleeft er het vakantiegevoel op een klein eindje rijden van de stad.
In alle tijden van het jaar kun je hier fantastisch wandelen. Parkeren kan bij de stranden. Ook zijn daar toiletgebouwen en verschillende horecagelegenheden.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Bekijk
Roald Dahl Festival
Stap in de wereld van toverdrankjes en meer tijdens het Roald Dahl Festival in de kerstvakantie!
MuzeeAquarium Delfzijl
Zeefanaten opgelet! Kom de maritieme exposities bezoeken in het MuzeeAquarium Delfzijl!
Winterweken bij Kielzog Gorecht
De gezelligste tijd van het jaar komt eraan en bij Kielzog maken ze er iets bijzonders van!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
11x favoriete en feestelijke kersthapjes
Smullen! Er zijn veel redenen waarom wij van Kerstmis houden, maar het lekkere eten is daar zeker één van. Hoe gezellig is het om samen met de kinderen originele en feestelijke, maar makkelijke kersthapjes te maken? Heel leuk om toe te voegen aan het kerstdiner, om te trakteren op school of gewoon voor de lekkere trek! Bekijk hier 11 van onze favoriete zoete en hartige hapjes!
7x indoor kinderfeestje in Groningen
Wat is er nu leuker dan je verjaardag vieren met een uniek, sportief of creatief kinderfeestje? En al je vriendjes of vriendinnetjes? Wij tippen 7 súper originele kinderfeestjes in Groningen.