Korenmolen Wilhelmina
Altijd al eens een molen van binnen willen zien? Kom dan nu kijken in deze korenmolen!
Korenmolen Wilhelmina kent een lange geschiedenis en het is zeker de moeite waard om deze geschiedenis te komen bekijken.
Er worden rondleidingen georganiseerd en na het bekijken van de molen kun je nog even langs de winkel om vers meel en zaden te kopen.
Vergeet geen foto te maken als je helemaal boven staat!
Voor meer informatie over Korenmolen Wilhelmina klik je op de roze button.
Andere leuke uitstapjes vind je in ons eropuit overzicht.
Korenmolen Wilhelmina
Molenstreek 1
9738 AC Groningen
Openingstijden
Vrijdag: 9 - 12 uurZaterdag: 10 - 17 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Kinderactiviteiten in het MuzeeAquarium
Zeefanaten opgelet! Beleef avonturen in het MuzeeAquarium deze herfstvakantie!
Nieuw
Herfstvakantie in Museum Stad Appingedam
Ontdek Museum Stad Appingedam in de herfstvakantie, waar jullie samen dwalen door oude verhalen!
Tumult kinderworkshop Groningen
Wat staat er op het verlanglijstje van een otter? Kinderen gaan bij Tumult Groningen lekker aan de slag!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
20x fijne herfstvakantietips voor gezinnen in Groningen
Herfstvakantie 2026 en het binnenseizoen is officieel geopend! Tijd voor kleurrijke theatervoorstellingen, een leerzaam museumbezoek, de nieuwste kinderfilms en zelf aan de slag met muziek en kunst.
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?