
Loulou & Lou en De Swingende Sprookjeswereld (2+)
Een swingende voorstelling over de sprookjeswereld waar stilzitten moeilijk is, te zien bij de Klinker!
Hallo! Wij zijn Loulou & Lou. Wij zijn beste vrienden en wij houden van: muziek! In alle stijlen, gemaakt door échte muzikanten. Én we houden van verhaaltjes. Vooral sprookjes zijn het mooist. Dus maakten we onze eigen Swingende Sprookjeswereld! Duik met ons mee in een universum van Arabische Nachten, Roodkapje in het Dierenbos en vrolijke prinsen op grote paddestoel… – eh witte paarden. Met rode stippen. Toch?
Een vrolijke theatermuziekvoorstelling voor kinderen vanaf 2 jaar. Met live artiesten, om de kleinste oortjes en harten te laten ontdekken hoe bijzonder muziek en verbeelding kan zijn. Ga je mee naar Loulou & Lou’s Swingende Sprookjeswereld?
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
- zaterdag 18 oktober 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Cultuurhuis De Klinker
Meester D.U. Stikkerlaan 251
9675 DG Winschoten
Openingstijden
zondag 18 oktober om 15:00 uurPrijs
€15,00Toon op kaart
Meer inspiratie


Weekendtips
Weekendtips en weekenduitjes in Groningen voor 't hele gezin. Ga er met je kinderen op uit!
Festival Hongerige Wolf
Begin je zomervakantie goed en kom met je kinderen naar Festival Hongerige Wolf op 11 t/m 13 juli!
500 jaar Nienoord
Hoera! Nienoord bestaat 500 jaar, dat moet gevierd worden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!
Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.
9x Restaurants met speeltuin en/of terras in Groningen
Kun je lekker op het terras zitten? Dan is het fijn als de kids een mooie plek hebben om te spelen. Wij zochten de allerleukste plekken voor je uit!