
Bing’s dagje uit (1+)
Na het grote succes van de eerste theatershow komen Bing en zijn vriendjes opnieuw naar het theater!
De tweede Bing theatershow komt er aan!! Na het grote succes van de eerste theatershow komen Bing, Sula, Flop, Pando en Coco opnieuw naar het theater voor een nieuwe grappige, interactieve en muzikale voorstelling!
Leuke dingen!
Bing en zijn vriendjes vieren ‘Leuke Dingen Dag’, de dag waarop je alleen maar leuke dingen doet. Ze maken een vlieger, maar Bing laat per ongeluk de vlieger los en deze vliegt weg. Samen met Flop bedenken ze iets nieuws. Met de bus naar het strand! Dat is de start van een vrolijk avontuur waar het nodige mis gaat op het strand maar uiteindelijk alles weer goed komt.
In deze vrolijke voorstelling doen de kinderen actief mee met het verhaal en zingen ze samen met Bing en zijn vriendjes alle liedjes mee. De voorstelling zit boordevol herkenbare muziek!
Klik hier voor meer informatie over de voorstelling.
Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes en actviteiten.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Martiniplaza
Leonard Springerlaan 2
9727 KB Groningen
Openingstijden
11 mei om 14:00 uurPrijs
€ 25,20Toon op kaart
Meer inspiratie


Gezinscamping in Groningen
Een echte familiecamping voor het hele gezin, met veel leuke faciliteiten!
Buitenbad met speeltuin
Zwemmen en spelen in het buitenbad van Tropiqua, met fijne speeltoestellen en ligweide!
Weekendtips
Weekendtips en weekenduitjes in Groningen voor 't hele gezin. Ga er met je kinderen op uit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!