Hockey bij MHCW
Hockey is er voor iedereen, dus ook voor de allerkleinsten!
Bij MHCW kunnen kinderen een proeftraining doen om te kijken of hockey bij hun past.
Ze mogen twee keer vrijblijvend meetrainen voor ze besluiten om lid te worden van MHCW.
Je kan beginnen met hockey vanaf 4 jaar met Funkey hockey. Bij Funkey gaat het om spelenderwijs goed leren bewegen: FUN in goed leren bewegen in KEY! Er is aandacht voor allerlei grondvormen van bewegen, loopspelletjes, balvaardigheid en een basisvorm van hockey. Na de Funkey ga je in teams spelen, eerst drietal, dan zestal, dan elftallen.
Klik op de roze button voor meer informatie.
MHC Westerkwartier
Van Starkenborghkanaal Zuidzijde 2
9801 TA Zuidhorn
Toon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x Wandelroutes voor gezinnen in Groningen
Wandelen jullie ook graag met de kinderen? Wij zijn dol op een mooie boswandeling met de kids! En dan ontdekken we het liefst steeds een ander stukje Groningen. Wij zetten de leukste wandelingen in de natuur voor je op een rijtje.
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!