Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hockey bij MHCW

Hockey is er voor iedereen, dus ook voor de allerkleinsten!

Bij MHCW kunnen kinderen een proeftraining doen om te kijken of hockey bij hun past. 
Ze mogen twee keer vrijblijvend meetrainen voor ze besluiten om lid te worden van MHCW. 

Je kan beginnen met hockey vanaf 4 jaar met Funkey hockey. Bij Funkey gaat het om spelenderwijs goed leren bewegen: FUN in goed leren bewegen in KEY! Er is aandacht voor allerlei grondvormen van bewegen, loopspelletjes, balvaardigheid en een basisvorm van hockey. Na de Funkey ga je in teams spelen, eerst drietal, dan zestal, dan elftallen. 

Klik op de roze button voor meer informatie.

MHC Westerkwartier

Van Starkenborghkanaal Zuidzijde 2

9801 TA Zuidhorn

Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

25x lieve Vaderdag verrassingen

Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.

20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen

Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!

9 tips voor een dagje Groningen in de zomer met kinderen

Wist je dat Groningen ook onwijs leuk is om met kinderen te bezoeken? Leuk voor een stedentripje, een weekendje weg óf een dagje uit. Wij verzamelden de leukste tips en bezienswaardigheden in Groningen die kindvriendelijk zijn.

Vaderdag, knutsel een mooi cadeau voor papa!

TIP: Vaderdag, het mooiste cadeau blijft toch altijd het zelf gemaakte knutselwerk van je kind! Liefst in alle vroegte op de bedrand. Wij hebben een paar leuke eenvoudige ideetjes ter inspiratie voor je.