Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Nancy Bosmans speelt: Boebalas! (3+)

Ga je mee op proefavontuur met het liefste monster ooit?

Nancy Bosmans is schrijver en performer in ‘Boebalas!’. Ga mee op reis en onderzoek wat echt is of juist niet. Je reist van Nederland naar Ghana en weer terug. Ondertussen kook je samen een ‘lekker’ boek. Nancy nodigt iedereen uit om lekker mee te doen aan het vertellen van het verhaal, waardoor schrijven en voorlezen een levendige en interactieve activiteit wordt. ‘De Boebalas’ staat in de Prentenboek top 10 van dit jaar.

Praktische informatie

Deze voorstelling is leuk voor de hele familie. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Zowel ouders als kinderen dienen een ticket te kopen. Ben jij in bezit van een Stadjerspas? Dan is er goed nieuws! Bij dit evenement geldt namelijk een Stadjerspas prijs van €2,50.

Klik op de roze button voor meer informatie over deze leuke activiteit.

Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes en activiteiten.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Forum Groningen

Nieuwe Markt 1

9712 KJ Groningen

Openingstijden 26 januari om 15:00 uur
Prijs 7,50
Mail direct

Mail direct naar Forum Groningen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Aanbeveling

Waterpret op Camping Wedderbergen

Kom spetteren bij Camping Wedderbergen in Wedde!

Festival Hongerige Wolf

Begin je zomervakantie goed en kom met je kinderen naar Festival Hongerige Wolf op 10 t/m 12 juli!

Plan een dagje Speelpark Nienoord

Vier op en top zomervakantie met een uitje naar Landgoed Nienoord!

Kinderfestival Haren 2026

Beleef een onvergetelijke dag boordevol plezier en geniet van theater, muziek en nog heel veel meer!

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen

Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!

9 tips voor een dagje Groningen in de zomer met kinderen

Wist je dat Groningen ook onwijs leuk is om met kinderen te bezoeken? Leuk voor een stedentripje, een weekendje weg óf een dagje uit. Wij verzamelden de leukste tips en bezienswaardigheden in Groningen die kindvriendelijk zijn.

Nieuw lesaanbod voor kinderen in Groningen en Haren

Bekijk het lesaanbod van Tumult en Clockhuys Cultuur in het nieuwe schooljaar. Meld je kind nu aan!