Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Liz & Wes Spetterles

Samen genieten en bewegen tijdens zwemles tijdens de Liz & Wes Spetterles bij Optisport!

Tijdens de Liz & Wes Spetterles worden de kleintjes met oefeningen en spelletjes stap voor stap vertrouwd gemaakt met water en zetten ze de eerste stappen in het watervrij worden. Tijdens deze zwemles voor kinderen kunnen de kids samen met hun (groot)ouders spetteren, zingen en drijven in het ondiepe warme water. En dat is natuurlijk voor ieder kind een feest! 

Tijdens de les beleven de kids samen met Liz & Wes en hun vriendjes de eerste stappen in en om het water. In het Spetterboekje zijn spelletjes en voorleesverhaaltjes voor je peuter te vinden, daarnaast staat er ook allerlei informatie in over de lessen. Tijdens de spetterlessen zijn er certificaten en washandjes te verdienen, zo worden de kinderen beloond als ze steeds meer zelf durven in het water. De lessen zijn bedoeld voor kinderen van 3 maanden tot 4 jaar. De lessen stimuleren de motoriek, coördinatie en ademhaling. Het unieke beloningssysteem zorgt voor extra plezier en uiteraard krijgen ze les van gediplomeerde en enthousiaste instructeurs

Komen jouw kids ook zwemmen met Liz & Wes? Klik op de roze button voor meer informatie.
Neem een kijkje in de Uitagenda voor andere leuke uitjes en activiteiten.

Optisport Zuidhorn

Atlasstraat 3

9801 VA Zuidhorn

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Optisport Zuidhorn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof Kletspraat Halloween

Lekker griezelen met Halloween, wij zijn er gek op. En wat valt er veel over te kletsen! Met de Kidsproof Kletspraat Halloween klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over spookhuizen, verkleedpartijen, traktaties en nog veel meer griezeligs.

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!

Kantjil en de Tijger: Magie, humor en herinnering

Een betekenisvolle familievoorstelling die raakt, indruk maakt en laat lachen.

9x griezelige Halloween snacks

Kidsproof-collega Annemarie woonde een tijdje in Amerika, waar ze natuurlijk volop mee doet aan de Halloween-festiviteiten.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief