
Paviljoen de Bloemert
Gezellig uit eten aan het Zuidlaardermeer, met speciaal kidsmenu voor de kinderen!
Paviljoen de Bloemert is een fijne locatie aan het Zuidlaardermeer, met uitzicht op het water, de zeilschool en de jachthaven. Je kunt hier terecht voor eerlijke, betaalbare gerechten en een drankje.
Eten met kinderen
Speciaal voor de kinderen is er ook een kidsmenu met patat, mayo, appelmoes en een ijsje als toetje!
Bekijk de menukaart
Voor meer info en de menukaart klik je op de roze button.
Combineren met een dagje Zuidlaardermeer? Bekijk onze tips!
Paviljoen de Bloemert
de Bloemert 5
9475 TG Midlaren
Openingstijden
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen
Leuke tips voor in de meivakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in de meivakantie? We hebben de leukste tips in Groningen weer voor je op een rijtje gezet.
12x de leukste kinderboerderijen met speeltuin in Groningen
Lammetjes kijken in de lente, eendjes voeren in de winter, wandelen en knuffelen in de zomer, een bezoekje aan de kinderboerderij is altijd een goed idee!