Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwaantjes huren

Stap in de zwaan en fiets het hele meer over!

Bij een vakantie of uitje aan het water wil je natuurlijk optimaal kunnen genieten van de waterrijke omgeving. Hoe kan dat nou beter dan door zelf met een boot, SUP-board of kano het water op te gaan? Peddel en Zo verhuurt de boot die het beste bij jou past!

Waterfiets zwaantjes en Aignwies

Lekker rustig varen over het water, maar nog wel zelf bewegen? Peddel en Zo verhuurt leuke waterfiets zwaantjes! Peddel en Zo heeft 2 leuke zwaantjes geschikt voor 2 volwassenen en een kind, of 1 volwassene en 2 kinderen. De zwaantjes liggen in de periode van 1 mei tot 1 oktober in het water voor het terras van Aignwies.

Aignwies is een dagbesteding voor alle mensen met een zorgvraag en is gevestigd in de voormalige kerk in Annerveenschekanaal. Ze bieden sociale en creatieve dagbesteding en ter aanvulling van de dagbesteding zijn ze gestart met een koffie- en thee-huis, waar ze de lekkerste dingen helemaal zelf klaarmaken en voorschotelen. Wat is er nou leuker om voor, ten tijde, of na afloop van een lekker lunch, sorbet of iets anders lekkers, dit uitje uit te breiden met genieten op het water in onze waterfietsen pal voor het terras van Aignwies? Ze helpen je graag met in en uit stappen. 

Op zoek naar meer informatie over de verhuur? Klik dan op de roze button!

Tip: Neem eens een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uittips.

Peddel en Zo

Pieter Venemakade 213

9605 PP Kiel-Windeweer

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Peddel en Zo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinder­werk­plaats: Vrije inloop herfst­va­kantie

Kom bouwen, binden en drukken in de kunstfabriek bij VRIJDAG Groningen!

Mega Indoor Springkussenfestival 2025

Martiniplaza Groningen is deze herfstvakantie één groot spring-, klim- en klauterparadijs!

Cinekid Film- & Mediafestival

's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?

Herfstvakantie bij Vue

Deze herfstvakantie draaien er weer de leukste kinderfilms bij Vue Bioscoop Hoogezand! Lees hier welke...

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Onze herfstvakantietips in Groningen

Herfstvakantie 2025 en het binnenseizoen is officieel geopend! Tijd voor kleurrijke theatervoorstellingen, een leerzaam museumbezoek, de nieuwste kinderfilms en zelf aan de slag met muziek en kunst.

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

9x griezelige Halloween snacks

Kidsproof-collega Annemarie woonde een tijdje in Amerika, waar ze natuurlijk volop mee doet aan de Halloween-festiviteiten.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief