Zwaantjes huren
Stap in de zwaan en fiets het hele meer over!
Bij een vakantie of uitje aan het water wil je natuurlijk optimaal kunnen genieten van de waterrijke omgeving. Hoe kan dat nou beter dan door zelf met een boot, SUP-board of kano het water op te gaan? Peddel en Zo verhuurt de boot die het beste bij jou past!
Waterfiets zwaantjes en Aignwies
Lekker rustig varen over het water, maar nog wel zelf bewegen? Peddel en Zo verhuurt leuke waterfiets zwaantjes! Peddel en Zo heeft 2 leuke zwaantjes geschikt voor 2 volwassenen en een kind, of 1 volwassene en 2 kinderen. De zwaantjes liggen in de periode van 1 mei tot 1 oktober in het water voor het terras van Aignwies.
Aignwies is een dagbesteding voor alle mensen met een zorgvraag en is gevestigd in de voormalige kerk in Annerveenschekanaal. Ze bieden sociale en creatieve dagbesteding en ter aanvulling van de dagbesteding zijn ze gestart met een koffie- en thee-huis, waar ze de lekkerste dingen helemaal zelf klaarmaken en voorschotelen. Wat is er nou leuker om voor, ten tijde, of na afloop van een lekker lunch, sorbet of iets anders lekkers, dit uitje uit te breiden met genieten op het water in onze waterfietsen pal voor het terras van Aignwies? Ze helpen je graag met in en uit stappen.
Op zoek naar meer informatie over de verhuur? Klik dan op de roze button!
Tip: Neem eens een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uittips.
Peddel en Zo
Pieter Venemakade 213
9605 PP Kiel-Windeweer
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Waterpret op Camping Wedderbergen
Kom spetteren bij Camping Wedderbergen in Wedde!
Restaurant én speeltuin Camping Wedderbergen
Eten en spelen bij Camping Wedderbergen in Wedde!
Lentefeest Familiepark Nienoord
Vier de lente én bezoek de pasgeboren lammetjes tijdens de Lammetjesdagen in Familiepark Nienoord!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen
De meivakantie is een perfect moment om samen op pad te gaan. Wij delen hieronder de leukste uitjes in Groningen.