
Je eigen plukboeket
Pluk samen met de kids een mooie bos bloemen bij pluktuin Plukgeluk in Grijpskerk.
Pluk samen met je kinderen een boeket prachtige bloemen bij Plukgeluk in Grijpskerk.
Wat een super leuk uitje om te doen met de kinderen in de buurt van Groningen. Misschien heb je wel iemand die een bloemetje kan gebruiken. En wie geniet er niet van een prachtige bos zelfgeplukte tulpen op tafel!
Bij Plukgeluk in Grijpskerk mag je in het voorjaar van maart tot en met eind april elke dag komen plukken tussen 8:30 en 20:30 uur. De instructies en kassa liggen in het tuinhuisje bij de pluktuin zodat je geheel zelfstandig kan gaan plukken!
Kijk voor meer informatie op de website, klik eenvoudig door via de roze buttton.
Meer inspiratie


500 jaar Nienoord
Hoera! Nienoord bestaat 500 jaar, dat moet gevierd worden!
Zomerweken bij Blauwestad
Kies jij voor leren zeilen of windsurfen tijdens de zomerweken bij Zeilschool Blauwestad?
Festival Hongerige Wolf
Begin je zomervakantie goed en kom met je kinderen naar Festival Hongerige Wolf op 11 t/m 13 juli!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.
9x Restaurants met speeltuin en/of terras in Groningen
Kun je lekker op het terras zitten? Dan is het fijn als de kids een mooie plek hebben om te spelen. Wij zochten de allerleukste plekken voor je uit!
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!