Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Plukken in de pluktuin

Bij het Hofje van Harkstede pluk je je eigen bloemen. Een boeket voor opa en oma of gewoon voor thuis!

Zo’n leuk uitje met de kinderen! Zelf bloemen plukken in de tuin van het Hof van Harkstede. Deze pluktuin is het hele jaar open en je kunt hier bloemen, kruiden, groenten, kleinfruit en er is een boomgaard.

Van maart tot en met eind oktober pluk je hier je eigen boeket. In deze pluktuin staan de meest prachtige bloemen! 

Bekijk alle informatie via de roze website button.

Hofje van Harkstede

Hoofdweg 182

9614 AL Harkstede

Openingstijden Bekijk de website
Prijs Bekijk de website
Mail direct

Mail direct naar Hofje van Harkstede

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Groningen

Hunzefestival 2025

Een doe weekend voor kinderen in de natuur met allerlei gave activiteiten bij bezoekerscentrum Reitdiep!

Festival Hongerige Wolf

Begin je zomervakantie goed en kom met je kinderen naar Festival Hongerige Wolf op 11 t/m 13 juli!
Reserveer

Zomerweken bij Blauwestad

Kies jij voor leren zeilen of windsurfen tijdens de zomerweken bij Zeilschool Blauwestad?

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen

Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!

Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys

Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.

9x Restaurants met speeltuin en/of terras in Groningen

Kun je lekker op het terras zitten? Dan is het fijn als de kids een mooie plek hebben om te spelen. Wij zochten de allerleukste plekken voor je uit!

6x naar buiten met kinderen in Groningen

Naar buiten met je spruiten in Groningen! Hoé leuk is het om er met kinderen erop uit te gaan? Er zijn zoveel mooie plekjes te ontdekken in de frisse buitenlucht!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief