
De Boeter
Uiteten, koffie drinken, borrelen of een ijsje eten? Het kan bij Restaurant ijssalon De Boeter!
De Boeter is een gezellig en ontspannen restaurant in het mooie en toeristische Zoutkamp. We zitten aan het begin van het nationaal park Lauwersmeer. Mensen komen bij ons op de fiets, met de boot of als ze aan het toeren zijn. Ze komen voor onze huisgemaakte appeltaart, Deens ijs en kibbeling van kabeljauw.
Van kleine porties tot grote burgers en salades. En voor de kids is er een heerlijk kindermenu met keuze uit kibbeling, kipnuggets, bitterballen of kaassoufle geserveerd met patat en groente.
Klik op de roze button voor meer informatie over De Boeter
Tip: Op zoek naar leuke uitjes? Neem een kijkje in de Uitagenda.
Restaurant ijssalon de Boeter
Reitdiepskade 2
9974 PJ Zoutkamp
Openingstijden
Vrijdag, zaterdag, zondag en maandag open vanaf 12.00 uur.Dinsdag en woensdag vanaf 17:00
Donderdag gesloten
Juli en augustus: Elke dag open vanaf 12.00 uur
Prijs
Zie website voor de menukaartToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.
Ontdek hoe leuk wetenschap is in het Universiteitsmuseum
Mamablogger Peggy ging met haar dochter voor ons op pad. Lees hier hun ervaring...
Nienoord, een familiepark met nostalgische waarde!
Woon je in het noorden, dan is de kans groot dat ergens in jouw plakboek een uitgebreid fotoverslag zit van een dagje Nienoord.