
Kinder yoga!
Terug naar het overzichtBij de Sadasiva kunnen kinderen tussen 8 en 12 jaar op yogales.
Sadasiva organiseert yoga speciaal voor kinderen vanaf 8 jaar.
In de lessen is er afwisseling tussen concentratiespelletjes en actiespelletjes. Met behulp van liedjes, verhaaltjes en spelletjes leert je kind de eerste stappen van yoga.
Ter afsluiting van de les is er een eindontspanning zodat je helemaal ontspannen de deur uitgaan.
Meer weten over deze vorm van kinderyoga? Klik dan snel op de roze button om naar de website te gaan van de Sadasiva!
Andere kinderyogalessen vind je in de categorie Clubjes!
Sadasiva
de Laan van de Vrijheid 6
9728 GC Groningen
Openingstijden
Bekijk de website voor actuele roostertijdenPrijs
vanaf €5,-
Naar de website
Mail direct
Telefoonnummer
Deel deze tip:
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.
Lees meer

9x Wandelroutes voor gezinnen in Groningen
Wandelen jullie ook graag met de kinderen? Wij zijn dol op een mooie boswandeling met de kids! En dan ontdekken we het liefst steeds een ander stukje Groningen. Wij zetten de leukste wandelingen in de natuur voor je op een rijtje.
Lees meer

50 x de leukste kinderuitjes in en rondom Groningen
Wat zijn er veel leuke uitjes voor kinderen! Bekijk onze top 50 allerleukste kinderuitjes in en rondom Groningen. Ga met je gezin op pad en geniet van de tijd met je kids!
Lees meer

Traktatie voor het kinderdagverblijf
Traktatie voor het kinderdagverblijf: de beste tips van de kinderopvang Monkey Donky zelf.
Lees meer