Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje bij Juan Carlos

Lekker swingen op de muziek en plezier hebben met je vriendjes en vriendinnetjes bij Juan Carlos!

Bij dansschool Juan Carlos worden balletlessen en salsa-lessen gegeven. Ook organiseert Juan Carlos leuke kinderfeestjes!

Deze kinderfeestjes zijn altijd super gezellig en helemaal zelf in te plannen. Het feestje kan in de dansschool worden gegeven of op een andere locatie.

Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!

Bekijk ook onze categorie Uit eten voor de leukste restaurants in Groningen!

Salsa Juan Carlos

Lijnbaanstraat 10

9711 RV Groningen

Openingstijden Op afspraak
Prijs Zie de website voor de actuele prijsgegevens
Mail direct

Mail direct naar Salsa Juan Carlos

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Bezoek nu Kasteel de Haar met je gezin!

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x indoor kinderfeestje in Groningen

Wat is er nu leuker dan je verjaardag vieren met een uniek, sportief of creatief kinderfeestje? En al je vriendjes of vriendinnetjes? Wij tippen 7 súper originele kinderfeestjes in Groningen.

11x binnenactiviteiten in Groningen als het regent!

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke binnenactiviteiten voor kinderen in Groningen.

Afvinken tot 5 december! De Sinterklaas aftelkalender

Mama, wanneer is het Sinterklaas? Bij ons thuis wordt deze vraag elke dag minimaal 1x gesteld tot dat het 5 december is. De Sinterklaasperiode is natuurlijk ook een hele spannende tijd voor de kids!

8x coole Sinterklaas surprises

Nog geen geweldige Sinterklaassurprise in elkaar geknutseld en kun je wel wat inspiratie gebruiken? Wij zijn eens in het surprise-archief gedoken; deze pareltjes hebben onze kids de afgelopen jaren gemaakt of gekregen. Soms is er wat hulp van papa of mama bij nodig maar het állerleukst is het toch wel als je kind trots met een mooie, zelfgemaakte surprise naar het Sinterklaasfeest op school gaat!