Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dagje naar Het Scheepvaartmuseum in Amsterdam

Kom je de zomervakantie vieren bij Het Scheepvaartmuseum? Er is weer zoveel te doen!

Je hoeft je niet te vervelen deze zomer! Kom lekker bewegen, varen, lezen en tekenen in Het Scheepvaartmuseum. Zowel binnen als buiten is er deze zomer weer van alles te doen. Kom je ook?

Begin je dag ontspannen met wateryoga! Ga mee op een yogareis onder water: duik in een golf, wieg als een bootje en dans als zeewier. Kom daarna lezen, schrijven of tekenen over jouw thuis in de Inloopworkshop – Een zee vol verhalen.

Met de kijktocht ga je zelfstandig op pad door het museum en ontdek je verhalen en objecten die te maken hebben met havens, schepen en Amsterdam.

Bij Het Scheepvaartmuseum vinden ze dat iedereen zichzelf moet kunnen zijn. Daarbij maakt het niets uit waar je vandaan komt, hoe je je identificeert of op wie je verliefd bent. Dit vieren ze tijdens Queer & Pride Amsterdam, met diverse activiteiten.

Help jij mee om het water schoon te krijgen, kom op dinsdag, donderdag en zondag met een bootje plastic vissen met Plastic Whale (7+)

Ook het vaste familieprogramma is te doen in de vakantie!

Wil jij weten wie Michiel de Ruyter heeft vermoord? En Wat er allemaal te eten was aan boord van een VOC-schip? Je hoort het allemaal in de junior audiotour! Bij museumbeleving Duiker Doris kunnen alle kinderen van 2 tot 6 jaar kennismaken met liefde voor het water en de maritieme wereld. En de tentoonstelling Het Verhaal van de Walvis leert kinderen vanaf 6 jaar alles over het prachtige dier en waarom de walvisjacht moet worden tegengegaan.

Klik op de roze button voor meer informatie over het zomervakantieprogramma.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Het Scheepvaartmuseum

Kattenburgerplein 1

1018 KK Amsterdam

Openingstijden Het museum is dagelijks geopend van 10.00 – 17.00 uur.
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Het Scheepvaartmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Plan een dagje Speelpark Nienoord

Vier op en top zomervakantie met een uitje naar Landgoed Nienoord!

Naar Storyworld deze zomer!

Stap in de wereld van strips, animatie en games bij Storyworld en beleef een heerlijk dag samen!

Speur en Kleur in Park Vijversburg

Ontdek deze zomer extra veel speelplezier in Park Vijversburg in Tytsjerk, vlak bij Leeuwarden.

De leukste buitenspeelplekken

De leukste buiten speelplekjes in Groningen voor in de vakantie.

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

De leukste kinderactiviteiten in Groningen in de zomervakantie

In de zomervakantie is er van alles te beleven in Groningen. Wij hebben de leukste tips voor ouders en kids voor je op een rij gezet.

20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen

Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!

Nieuw lesaanbod voor kinderen in Groningen en Haren

Bekijk het lesaanbod van Tumult en Clockhuys Cultuur in het nieuwe schooljaar. Meld je kind nu aan!