
Schloss Clemenswerth
Een vorstelijke belevenis net over de grens met Duitsland!
Schloss Clemenswerth is een oud jachthuis uit 1747. Het gebouw zelf is al prachtig maar wordt omringd door verschillende andere gebouwen zoals een paleiskapel en een klooster. In de paviljoens zijn allerlei tentoonstellingen te bekijken.
Het park nodigt je uit voor een wandeling door de kloostertuin vol fruitbomen, linden en taxushagen. Een fijne plek om even tot rust te komen na je bezoek.
Voor meer info klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Meer inspiratie


Strand Meeroevers
Een leuke en actieve dag beleef je bij Strand Meeroevers!
Instaprondleidingen: Op reis door je hersenen
Kom op 24 mei naar de instaprondleidingen voor jong en oud bij het Universiteitsmuseum!
Natuurbad Engelbert
Genieten van het natuur water en springen van de duikplank. Het kan allemaal bij Natuurzwembad Engelbert.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waar kun je lammetjes zien in Groningen?
In de lente is het fijn om lammetjes te kunnen spotten, waar kan dat allemaal?
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
12x de leukste kinderboerderijen met speeltuin in Groningen
Lammetjes kijken in de lente, eendjes voeren in de winter, wandelen en knuffelen in de zomer, een bezoekje aan de kinderboerderij is altijd een goed idee!