Speeltuin & kinderboerderij
In Beerta kan je én lekker spelen én diertjes bekijken met al je vrienden op jouw kinderfeestje!
Kom naar speeltuin en kinderboerderij ’t Speulparadies in Beerta voor een te gek kinderfeestje!
Je kunt hier spelen op een van de vele speeltoestellen en daarna meteen leuke dieren bekijken in de kinderboerderij!
’t Speulparadies heeft klimtoestellen, maar ook een kabelbaan en een luchtkussen! En als je een keer een echte alpaca wilt zien, kun je hier ook terecht. Ze hebben namelijk echte alpaca’s in de kinderboerderij!
Inbegrepen bij je feestje zit het entreegeld, onbeperkt ranja voor al je vrienden en een zakje chips en een ijsje. Je kunt je kinderfeest ook nog uitbreiden met patat en een snack.
Klik voor meer informatie over dit kinderfeestje op de roze button.
Andere coole kinderpartijtjes vind je in onze Kinderfeestjes-categorie!
't Speulparadies
Bovenlandenstraat 12
9686 PP Beerta
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 9 - 17 uurZaterdag en zondag: 13 - 17 uur
Prijs
Vanaf €3,80 per persoonToon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9 tips voor een dagje Groningen in de zomer met kinderen
Wist je dat Groningen ook onwijs leuk is om met kinderen te bezoeken? Leuk voor een stedentripje, een weekendje weg óf een dagje uit. Wij verzamelden de leukste tips en bezienswaardigheden in Groningen die kindvriendelijk zijn.
25x lieve Vaderdag verrassingen
Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!