Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin & kinderboerderij

In Beerta kan je én lekker spelen én diertjes bekijken met al je vrienden op jouw kinderfeestje!

Kom naar speeltuin en kinderboerderij ’t Speulparadies in Beerta voor een te gek kinderfeestje!

Je kunt hier spelen op een van de vele speeltoestellen en daarna meteen leuke dieren bekijken in de kinderboerderij!

’t Speulparadies heeft klimtoestellen, maar ook een kabelbaan en een luchtkussen! En als je een keer een echte alpaca wilt zien, kun je hier ook terecht. Ze hebben namelijk echte alpaca’s in de kinderboerderij!

Inbegrepen bij je feestje zit het entreegeld, onbeperkt ranja voor al je vrienden en een zakje chips en een ijsje. Je kunt je kinderfeest ook nog uitbreiden met patat en een snack.

Klik voor meer informatie over dit kinderfeestje op de roze button.

Andere coole kinderpartijtjes vind je in onze Kinderfeestjes-categorie!

't Speulparadies

Bovenlandenstraat 12

9686 PP Beerta

Openingstijden Maandag t/m vrijdag: 9 - 17 uur
Zaterdag en zondag: 13 - 17 uur
Prijs Vanaf €3,80 per persoon
Mail direct

Mail direct naar 't Speulparadies

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen

Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!

Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys

Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.

9x Restaurants met speeltuin en/of terras in Groningen

Kun je lekker op het terras zitten? Dan is het fijn als de kids een mooie plek hebben om te spelen. Wij zochten de allerleukste plekken voor je uit!

6x naar buiten met kinderen in Groningen

Naar buiten met je spruiten in Groningen! Hoé leuk is het om er met kinderen erop uit te gaan? Er zijn zoveel mooie plekjes te ontdekken in de frisse buitenlucht!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief