
Je favoriete sport feestje
Basketbal, voetbal of misschien toch bouncebal. Allemaal? Het kan bij Sportcentrum Leek.
Bij sportcentrum Leek kun je samen met je vrienden een uurtje komen sporten! Het feestje wordt begeleid en je mag helemaal zelf kiezen wat je gaat doen. Basketballe, voetvallen of bounceballen of allemaal? Het kan! Heb je zelf nog andere sport of spel ideeen dan kan er veel in overleg.
Tussendoor mogen jullie ranja drinken en krijgt de jarige een verassing. Als aflsuiter lekker met zijn allen patat of pannenkoeken eten met een ijsje als toetje.
Dit feestje kan doorgaan met minimaal 10 en maximaal 16 personen.
Klik op de roze button voor alle mogelijkheden.
Op zoek naar de leukste kinderuitjes in Groningen, kijk op ons Eropuit overzicht.
Sportcentrum Leek
De Schelp 35
9351 NV Leek
Openingstijden
Woensdag na 13:30 kan het feestje gegeven wordenPrijs
Vanaf €9,95 per sportievelingToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Onze herfstvakantietips in Groningen
Herfstvakantie 2025 en het binnenseizoen is officieel geopend! Tijd voor kleurrijke theatervoorstellingen, een leerzaam museumbezoek, de nieuwste kinderfilms en zelf aan de slag met muziek en kunst.