
Belle en het Beest (4+)
Dit sprookje zo oud als de liefde zelf, is deze vandaag te zien in SPOT Groningen.
De familiemusical Belle en het Beest van Theater Terra is op 11 meite zien in SPOT Groningen! Geniet van een sprookje zo oud als de liefde zelf in een nieuw jasje.
In Belle en het Beest zie je hoe een vader op reis gaat om het geluk van zijn familie veilig te stellen. Onderweg komt hij terecht in een prachtige kasteeltuin, waar hij een roos voor zijn dochter Belle plukt. Dan verschijnt zijn gastheer: een Beest, die wil dat Belle naar zijn kasteel komt. Ziet Belle op tijd in dat het Beest eigenlijk een prins is, die alleen door ware liefde gered kan worden?
Belle en het Beest is een heel oud verhaal uit de 18e eeuw, dat de basis is geweest voor veel voorstellingen, boeken en films. Theater Terra smelt verschillende versies uit allerlei tijdperiodes samen tot een fantasierijke musical; vol poppenspel, inventieve decors en nieuwe muziek.
De musical is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Geniet van een magische middag in het theater met het hele gezin!
Klik op de roze button voor meer informatie en om tickets te reserveren.
Data:
- zondag 11 mei 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
SPOT
Turfsingel 86
Groningen
Openingstijden
11 mei om 14:30 uurPrijs
Vanaf € 13,00Toon op kaart
Meer inspiratie


VerhalenToren bij Forum (6+)
Het kinderboekenfestival waar verhalen tot leven komen is weer te bezoeken bij Forum Groningen!
Landgoed Nienoord in Leek
Kom met je hele familie naar het Familiepark Landgoed Nienoord in de meivakantie voor een gezellige dag!
Nieuwe films bij Pathé
Deze toffe nieuwe kinderfilms beleef je deze lente bij Pathé!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waar kun je lammetjes zien in Groningen?
In de lente is het fijn om lammetjes te kunnen spotten, waar kan dat allemaal?
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
12x de leukste kinderboerderijen met speeltuin in Groningen
Lammetjes kijken in de lente, eendjes voeren in de winter, wandelen en knuffelen in de zomer, een bezoekje aan de kinderboerderij is altijd een goed idee!