Wandelroute Abel Tasman
Ontdekkingstocht door het landschap van de jeugd van de bekende ontdekkingsreiziger!
De wandelroute Abel Tasman is vernoemd naar de ontdekkingsreiziger die hier honderden jaren geleden zijn jeugd doorbracht. De Grootegastermolenpolder is onderdeel van het Natuur Netwerk Nederland, dat verschillende natuurgebieden met elkaar verbindt.
Wanneer je de wandeling maakt zie je een grote variatie aan planten en dieren zoals watervogels, libellen, salamanders en kikkers. Het is een fijne wandeling om kennis te maken met wat er leeft in de natuur en de route is met 2,3 km heel geschikt voor kids!
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Kinderactiviteiten in het MuzeeAquarium
Zeefanaten opgelet! Beleef avonturen in het MuzeeAquarium deze zomervakantie!
Speur en Kleur in Park Vijversburg
Ontdek deze zomer extra veel speelplezier in Park Vijversburg in Tytsjerk, vlak bij Leeuwarden.
Zomervakantie in Museum Stad Appingedam
Ontdek Museum Stad Appingedam in de zomervakantie, waar jullie samen dwalen door oude verhalen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kinderactiviteiten in Groningen in de zomervakantie
In de zomervakantie is er van alles te beleven in Groningen. Wij hebben de leukste tips voor ouders en kids voor je op een rij gezet.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Nieuw lesaanbod voor kinderen in Groningen en Haren
Bekijk het lesaanbod van Tumult en Clockhuys Cultuur in het nieuwe schooljaar. Meld je kind nu aan!