
Stadscafé Roegh
Bij Stadscafé Roegh kan je op elk moment van het jaar heerlijk komen genieten van een hapje!
Stadcafé Roegh heeft een gezellige huiskamer waar jullie kunnen lunchen, borrelen of dineren. De gerechten zijn bereid zonder ‘Poeha‘, dit houdt in clean, en met zo weinig mogelijk additieven. Heerlijk kwalitatief eten dat verzadigd en waar jij je letterlijk en figuurlijk goed bij voelt. Geen overdaad want dat schaadt. Even een klein hapje of toch 3 gangen, een high tea of borrelplank, aan jullie de keuze!
Er zijn lekkere gerechten voor volwassen maar Stadscafé Roegh is ook een kindvriendelijk restaurant. In de kinderspeelhoek gaan de kleintjes zich prima vermaken en ook voor het restaurant is het veilig doordat dit een voetgangerszone betreft.
De gerechten zijn culinaire hoogstandjes op een ‘no nonsense’ manier. Met ruim keuze voor de vleeseter, vegetarier én kinderen. Stadscafé Roegh ziet eten als een gezellige happening die je samen ervaart en dat kan heel goed in hun café in Winschoten!
Komen jullie ook een keertje langs?
Neem een kijkje op de site voor het menu via de roze button.
Neem ook eens een kijkje in de Uitagenda voor leuke uitjes en activiteiten.
Stadscafé Roegh
Venne 74B3
9671 ET Winschoten
Openingstijden
Ma t/m wo: 11.00 uur - 17.00 uurDo en vr: 11.00 uur - 22.00 uur
Za: 10.00 uur - 22.00 uur
Zo: 12.00 uur - 18.00 uur
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.
De leukste kinderactiviteiten in Groningen in de zomervakantie
In de zomervakantie is er van alles te beleven in Groningen. Wij hebben de leukste tips voor ouders en kids voor je op een rij gezet.
Ontdek hoe leuk wetenschap is in het Universiteitsmuseum
Mamablogger Peggy ging met haar dochter voor ons op pad. Lees hier hun ervaring...