Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Strand Zuid

Strand Zuid is een heerlijke plek om te badderen of te spelen in de speeltuin.

Vlakbij Jachthaven Havenkwartier vind je Strand Zuid. Over een lange houten loopbrug loop je zo van het centrum van Blauwestad naar het strand. Het is een heerlijke plek om in de zomer te luieren, te badderen en te spelen in de speeltuin en speelweide.

Let op: Honden zijn niet toegestaan! Parkeren kan naast het terrein. 

Kijk hier voor meer zwemplekjes in de buurt >>>

Meer informatie vind je op de wesbite, klik door via de roze button.

TIP: Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Strandjes Blauwestad

Meer inspiratie

Open dag: Van snuit in de wind tot modderbad

Laarzen aan en breng de varkens een bezoek tijdens de Open Dag van GoedGehouden varkensboerderijen!

VRIJDAG Kinderconcertje

Een kinderconcert voor echte zwierezwaaiers bij VRIJDAG Groningen!

Groetjes uit Strandwijk aan Zee

Duik in dit kleurrijke strandavontuur van Tonky & Jack bij Kielzog Hoogezand!

Cultuur Expeditieweek De Klinker

Toffe gratis workshops waarin je op een laagdrempelige, leuke manier, nieuwe skills kunt leren.

Uitgelicht

Boek alvast kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 Gouden tips om kinderen te leren omgaan met geld

Jong geleerd is oud gedaan. Hoe vroeger je je kinderen leert omgaan met geld, hoe makkelijker ze later door het leven gaan en leren budgetteren. En dat gun je ze natuurlijk van harte! Maar in deze tijden van elektronisch geld is het wel eens ingewikkeld om het inzichtelijk te maken. Ik geef je 10 gouden tips, waarmee je jouw kind een fijne relatie met geld leert hebben.

Herfst! 19x leuke dingen om te doen met kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!

Schattige herfstknutsels!

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

Ontdek hoe leuk wetenschap is in het Universiteitsmuseum

Mamablogger Peggy ging met haar dochter voor ons op pad. Lees hier hun ervaring...

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief