Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lasergamen

Op zoek naar een spannend kinderfeestje? Kom Lasergamen bij Target Lasergame! (8+)

Stoere kids opgelet! Bij Target Lasergame kun je het een super vet verjaardagsfeestje geven voor al je stoere vrienden!

Je kan hier twee keer 15 minuten lasergamen met al je vrienden. Zijn jullie niet bang voor de donkere halletjes in het doolhof? En trappen jullie niet in de vallen die speciaal voor jullie gelegd zijn? Lees dan gauw door!

Jouw feestje wordt nog leuker door de keuze uit verschillende menu’s! Je kan kiezen om lekker Italiaanse pizza’s en pasta’s te gaan eten, maar patat en pannenkoeken kunnen natuurlijk ook!

Voor ieder wat wils dus! Ook kan je moeder een verjaardagstaart bestellen om je dag helemaal af te maken.

Kun je niet meer wachten? Klik dan op de roze button om naar de website van Target Lasergame te gaan!

Tip: kijk voor alle andere actieve kinderfeestjes eens in de kinderfeestjes-categorie!

Target Lasergame

Oosterkade 6

9711 RS Groningen

Openingstijden Maandag en dinsdag: gesloten
Woensdag: vanaf 14 uur
Donderdag: vanaf 19 uur
Vrijdag t/m zondag: vanaf 14 uur

Sluitingstijden zijn afhankelijk van het aantal reserveringen per dag.
Prijs Vanaf €16 per persoon
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x Wandelroutes voor gezinnen in Groningen

Wandelen jullie ook graag met de kinderen? Wij zijn dol op een mooie boswandeling met de kids! En dan ontdekken we het liefst steeds een ander stukje Groningen. Wij zetten de leukste wandelingen in de natuur voor je op een rijtje.

Sinterklaasintocht in en om Groningen 2026

2026 - Hij komt... hij komt, 14 november is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land. Ook in en om Groningen maakt de Sint natuurlijk weer een toer met zijn pieten om alle kinderen te begroeten.

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.