Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kano & bootverhuur

Huur je kano of huur een boot en geniet van een heerlijke dag op het water!

Bij The Horse Farm kun je niet alleen paardrijden en paarden verzorgen, je kunt ook een kano of een boot huren. Kies een leuke route of pak het groter aan en doe een dagtocht!

Kano huren

Zin in een actief uitje? Kies dan voor kanovaren! Geniet van het unieke wierden-landschap in een mooie, rustgevende omgeving in een kano. Vanaf de aanlegsteiger kan je gemakkelijk instappen in één van de kano’s om een mooie tocht te maken. Er is keuze uit een 1-persoons kajak en een 2 a 3-persoons Canadese kano. Er zijn ook combinatie tochten mogelijk, combineer het kano varen met een fietstocht of ga nog paardrijden! Ook zijn er zijn waterdichte opbergtonnen waar je bagage altijd in droog zal blijven!

Bootje huren 

Liever een motor het werk laten doen om vooruit te komen? Huur dan een bootje! Vaar het Reitdiep op in een FunYak en verken de omgeving. Deze bootjes zijn ook zeer geschikt om vanaf te vissen.Er zijn 2 persoons en 3 persoons boten. Vaar een kant en klare route of kies zelf een mooie vaarroute. Je kunt de boot wel 8 uur huren! Het huren van een bootje heeft wel vaste vertrektijden: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 en 18:00 uur.

Gaan jullie kanoën of bootje varen? Het kan allebei bij The Horse Farm.

Klik op de roze button voor meer informatie over de verhuur.

Tip: Op zoek naar meer leuke uitjes en activiteiten? Neem een kijkje in de Uitagenda.

The Horse Farm

Scholleweg 2

9893 TD Garnwerd

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website voor een overzicht
Mail direct

Mail direct naar The Horse Farm

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Bekijk

Het Mini Natuurfestival

Ontdek samen hoe leuk en leerzaam de natuur is tijdens het Mini Natuurfestival in het Stadspark!

Zomerweken – Meld je aan!

Meld je aan voor de zomerweken bij Zeilschool Blauwestad!

Restaurant én speeltuin Camping Wedderbergen

Eten en spelen bij Camping Wedderbergen in Wedde!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vaderdag, knutsel een mooi cadeau voor papa!

TIP: Vaderdag, het mooiste cadeau blijft toch altijd het zelf gemaakte knutselwerk van je kind! Liefst in alle vroegte op de bedrand. Wij hebben een paar leuke eenvoudige ideetjes ter inspiratie voor je.

25x lieve Vaderdag verrassingen

Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.