
Theater de Molenberg
Kindervoorstellingen en films in Delfzijl komen vaak naar het theater de Molenberg.
In dit mooie en grote theater ‘de Molenberg’ in Delfzijl zijn regelmatig erg leuke kindervoorstellingen te zien. Tijdens de schoolvakanties kun je er naar de film voor de leukste kinderfilms tegen een kleine vergoeding.
Wat een fijne zaal hebben ze hier, heel groot en met prachtige balkons zodat je alles goed kunt zien. Ook fijn is dat je gratis kunt parkeren in Delfzijl, het theater zelf heeft 80 parkeerplekken.
Let op, het is voor de allerkleinsten verstandig zelf een stoelverhoger mee te nemen want die hebben ze hier niet.
Theater de Molenberg
Molenberg 11
9934 CG Delfzijl
Openingstijden
Balie is open op dinsdag t/m donderdag van 09:00 tot 12:00 uur en van 13:00 tot 17:00Vrijdag van 09:00 tot 12:00 uur.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Buitenbad met ligweide
Kom tijdens de zomermaanden zwemmen in het buitenbad van Tropiqua!
Zomer bij Landgoed Nienoord
Vier op en top zomervakantie met een uitje naar Landgoed Nienoord!
Naar het museum in de zomervakantie!
Duik in de wereld van wetenschap in het Universiteitsmuseum Groningen tijdens de zomervakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kinderactiviteiten in Groningen in de zomervakantie
In de zomervakantie is er van alles te beleven in Groningen. Wij hebben de leukste tips voor ouders en kids voor je op een rij gezet.
Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.
Nienoord, een familiepark met nostalgische waarde!
Woon je in het noorden, dan is de kans groot dat ergens in jouw plakboek een uitgebreid fotoverslag zit van een dagje Nienoord.