
Cursussen bij VRIJDAG
Voel je vrij en kies uit een groot aanbod aan muzieklessen, theaterles of andere kunstvormen!
De vakantieperiode is misschien wel hét moment om eens na te denken over muziekles, toneelles, een cursus boetseren of andere les voor je kind.
Bij VRIJDAG is er ruimte om ieder talent te ontwikkelen. Van piano spelen tot musical, van knutselen met textiel tot beeldhouwen!
Tijdens de lessen staat het voorop dat je je vrij voelt, om je zo optimaal creatief te kunnen ontwikkelen op jouw manier. Aan het einde van een cursus kun je vol trots aan iedereen laten zien wat je geleerd en gemaakt hebt!
Meer informatie
Kijk voor meer informatie op de website van VRIJDAG door op de roze button te klikken.
Tip: Kijk hier voor de beginnerscursussen voor muziek!
VRIJDAG
Sint Jansstraat 7
9712 JM Groningen
Openingstijden
Lessen vinden plaats van maandag t/m zaterdag. Kijk voor specifieke tijden op de website.Prijs
Vanaf €400 voor een seizoen (elke week 15 min les)Toon op kaart
Meer inspiratie


Ahoi! Eropuit met de boot
Met bootverhuur Blauwestad kun je de mooiste plekjes van de provincie ontdekken.
MuzeeAquarium in de meivakantie
Zeefanaten opgelet! Beleef avonturen in het MuzeeAquarium deze meivakantie!
Universiteitsmuseum
Leer alles over het menselijk lichaam, de natuur en de techniek in het Universiteitsmuseum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen
Leuke tips voor in de meivakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in de meivakantie? We hebben de leukste tips in Groningen weer voor je op een rijtje gezet.
Waar kun je lammetjes zien in Groningen?
In de lente is het fijn om lammetjes te kunnen spotten, waar kan dat allemaal?
12x de leukste kinderboerderijen met speeltuin in Groningen
Lammetjes kijken in de lente, eendjes voeren in de winter, wandelen en knuffelen in de zomer, een bezoekje aan de kinderboerderij is altijd een goed idee!