Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Route Fantaseren (5+)

Leer alles over fantasie en je eigen fantasie bij Route Fantaseren bij VRIJDAG!

De wereld is magisch, zeker voor kinderen van 5 tot 7 jaar. Zij leven in een wereld waarin alles mogelijk is. Samen gaan ze de vloer op en ervaren we hoe ver onze fantasie ons brengt.

Aansluitend op de belevingswereld van kinderen van 5 tot 7 jaar gaan ze samen de vloer op en ervaren de kids hoe ver onze fantasie ons brengt. Iedere les kan in het teken staan van iets anders, van monsters tot helden en van verkleden tot poppenspel.

Je kunt eenmalig 8 lessen volgen, maar het is ook mogelijk om je steeds op te geven om door te gaan in de nieuwe lesreeks, want iedere lesreeks heeft z’n eigen thema’s.

Klik voor meer informatie op de roze button.

Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes en activiteiten.

VRIJDAG

Noorderbuitensingel 11

9717 KK Groningen

Openingstijden Startdatum (15:30 - 16:30): 
12 nov 2024
28 jan 2025
01 apr 2025
Prijs 42,- voor 8 lessen
Mail direct

Mail direct naar VRIJDAG

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kantjil en de Tijger: Magie, humor en herinnering

Een betekenisvolle familievoorstelling die raakt, indruk maakt en laat lachen.

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!

Kidsproof Kletspraat Halloween

Lekker griezelen met Halloween, wij zijn er gek op. En wat valt er veel over te kletsen! Met de Kidsproof Kletspraat Halloween klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over spookhuizen, verkleedpartijen, traktaties en nog veel meer griezeligs.

9x griezelige Halloween snacks

Kidsproof-collega Annemarie woonde een tijdje in Amerika, waar ze natuurlijk volop mee doet aan de Halloween-festiviteiten.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief