Plankton vissen en bekijken
Pak je planktonnet microscoop erbij en verwonder je over deze kleine beestjes.
Via Wadvistochten kun je meedoen op deze plankton vis safari in de haven van Lauwersoog, gewoon vanaf de steiger. Deze onderzoeken zijn zeer belangrijk voor het begrijpen van het ecosysteem van de Waddenzee en leuk voor iedereen.
Met een speciaal net ga je vissen om de plankton daarna onder de microscoop te bekijken. Natuurlijk geef je belangrijke observaties door aan de onderzoekers.
Wil je deze excursie graag boeken, klik dan op de roze button.
Er zijn in Groningen heel veel waterexcursies te doen, kijk op ons Eropuit overzicht voor de leukste kinderexcursies in Groningen.
Wadvistochten
Haven 49
9976 VN Lauwersoog
Openingstijden
Zie de webiste voor actuele tijdenPrijs
€5,- per persoon
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Stormbaan in het zwembad
Spetter deze meivakantie in Tropiqua Veendam, waar je de stormbaan en glijbanen ontdekt!
Meivakantie bij Vue
Deze meivakantie draaien er weer de leukste kinderfilms bij Vue Bioscoop Hoogezand!
MuzeeAquarium in de meivakantie
Op naar MuzeeAquarium Delfzijl deze meivakantie, waar jullie samen duiken in zee en scheepvaart!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen
De meivakantie is een perfect moment om samen op pad te gaan. Wij delen hieronder de leukste uitjes in Groningen.