Watersport zomerkamp bij Teuntje de Slak
Beleef in de zomervakantie een spetterend avontuur tijdens het watersportkamp van Teuntje de Slak!
De wind in de haren, voeten in het zand en elke dag het water op. Tijdens het zomerkamp van Teuntje de Slak beleven kinderen een actieve week vol watersport en outdoor plezier aan het Hoornse- en Paterswoldsemeer.
Elke dag watersport en beachgames
Dit zomerkamp is perfect voor kinderen die graag buiten zijn en dol zijn op water. Overdag leren ze windsurfen en zeilen. Daarna is er volop afwisseling met suppen, kajakken en strandactiviteiten. Tussendoor spelen ze beachgames of gaan ze op avontuur op het eiland.
De jongste groep (7-10 jaar) ontdekt spelenderwijs verschillende watersporten. Oudere kinderen krijgen juist wat meer uitdaging met extra skills en teamchallenges. Veiligheid staat altijd voorop, daarom leren kinderen ook op een leuke manier basis lifeguard skills.
Hoe ziet een kampdag eruit?
De kampdagen starten rond 9.30 uur en duren tot ongeveer 17.00 uur. ’s Ochtends gaan de kinderen vaak het water op om te windsurfen of zeilen. In de middag wisselen watersporten en strandactiviteiten elkaar af.
Op donderdag is er een extra bijzonder moment. Jongere kinderen blijven wat langer voor een gezamenlijke afsluiting. Voor oudere kinderen is er zelfs een avontuurlijke overnachting in tipi’s of een eigen tent, met kampvuur en marshmallows onder de sterren (dat klinkt toch heerlijk?).
Waarom dit vakantiekamp zo leuk is:
✓ Veel watersport: windsurfen, zeilen, SUP en kajakken
✓ Actief programma met strandspellen en outdoor avonturen
✓ Feestelijke afsluiting met certificaat en publiek
Het zomerkamp vindt plaats in zes kampweken vanaf 6 juli t/m 10 augustus 2026 aan het Hoornse- en Paterswoldsemeer bij Groningen. Geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar.
En nieuwsgierig geworden? Klik op de roze button en bekijk alle informatie over het zomerkamp bij Teuntje de Slak!
Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes en activiteiten.
Zes kampweken vanaf 6 juli t/m 10 augustus
Teuntje de Slak
Openingstijden
Zes kampweken vanaf 6 juli t/m 10 augustusPrijs
Zie websiteLijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Muziek op Schoot-concertje (0,5+)
VRIJDAG nodigt de allerkleinsten uit voor een vrolijk muzikaal uurtje vol trommels, zang en dans!
SlodDe & Vos op boevenpad (3+)
Slodde en Vos zijn terug, dit keer gaan ze op boevenpad!
Doornroosje De Musical (4+)
Een adembenemend spektakel voor de hele familie bij Theater Geert Teis!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
De leukste buitenspeeltuinen in Groningen
In Groningen zijn heel veel speeltuinen te vinden - te veel om allemaal op te noemen - maar we delen graag een paar fijne plekjes met je waar de kinderen zich kunnen uitleven. Van groot tot klein, er is er altijd wel eentje in de buurt.