Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Watersportkamp in de zomervakantie

Beleef in de zomervakantie een spetterend avontuur tijdens het watersportkamp van Teuntje de Slak!

Deze zomervakantie kunnen de kids weer genieten van een spetterend kamp bij Teuntje de Slak! Er zijn twee leuke kampen voor 2 verschillende leeftijden om uit te kiezen:

Zomerkamp 7 t/m 10 jaar en 11 t/m 15 jaar

Samen beleven de kids het grootste plezier op het water, terwijl je ook nog eens wordt uitgedaagd in het uitproberen van nieuwe watersporten! Heb je direct weer iets nieuws om te vertellen op school na de vakantie. De dag start om 9:00 met windsurfen & kajakken, beach & adventure eiland of zeilen & suppen en eindigt om 17:00. Op donderdag blijven de kids lekker eten en eindigt de dag om 19:00. Vrijdag om 17:00 is de uitreiking van de certificaten en krijgen de kinderen een broodje burger van Teuntje te afsluiting. De dag eindigt om 17:30 en ouders, opa’s en oma’s zijn dan natuurlijk van harte welkom.

Veel plezier met het uitproberen van de toffe watersporten!

Klik op de roze button voor meer informatie over de zomerkampen.

Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes en activiteiten.

 

 

Teuntje de Slak

Kaapse Baan 1a

9752 XP Haren

Openingstijden 5 daagse zomerkamp
Prijs 359,50
Mail direct

Mail direct naar Teuntje de Slak

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Groningen

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 x ontbijt en lunch met kinderen in Groningen

Een overzicht met leuke plekjes om te ontbijten en lunchen met kinderen in Groningen!

8 Binnenspeeltuinen in en om Groningen

Is er regen voorspeld? Geen probleem! Welk kind is niet gek op klimmen, glijden en eindeloos spelen? Daarom hebben we alle binnenspeeltuinen van Groningen op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen, ideaal toch? Klauter en klim er op los in deze toffe indoor speeltuinen.

Uittips met kids in de voorjaarsvakantie in Groningen

Voorjaarsvakantie! Extra veel tijd om samen leuke dingen te doen. Naar het theater, museum of naar de bios, bekijk hieronder de leukste uittips in Groningen of check onze Uitagenda voor een compleet overzicht.

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij winters weer denken we aan regen, harde wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.