Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Workshop Drone Soccer (8+)

Ontdek waar de wereld van drones en voetbal samen komen bij Forum Groningen!

Cinekid Festival bij Forum

Al 40 jaar vindt iedere herfstvakantie Cinekid Festival plaats: het grootste kinderfilm- en mediafestival ter wereld. Kom van maandag 12 tot en met vrijdag 16 oktober naar het Forum, beleef de beste kinderfilms, doe mee met de coolste workshops en ontdek het Cinekid Lab: de digitale speeltuin vol installaties en games, verspreid door het hele Forum!

Drones en voetbal kidsactiviteit

Je leert in de workshop eerst vliegen met een mini-drone. Eenmaal opgewarmd ga je proberen de soccer drone te beheersen. Scoor punten door met de soccer drone door de doelen te vliegen. Wie haalt de meeste punten en wordt de Drone Soccer-kampioen?

Heb je een Stadjerspas? Dan kost een combi-deal maar € 4,00. Dit is een kinderactiviteit. Er zijn daarom alleen tickets voor kinderen verkrijgbaar. Sorry, Grote Mensen! Deze workshop is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar.

Klik op de roze button voor meer informatie over deze vette workshop.

Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes met kids. 

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Forum Groningen

Nieuwe Markt 1

9712 KN Groningen

Openingstijden 12 oktober om 11:00-12:30 en 13:30-15:00 uur
Prijs €12,00
Toon op kaart

Meer inspiratie

Juf Roos gaat op vakantie (2+)

Zing en beleef het avontuur van Juf Roos en Gijs bij Cultuurhuis de Klinker in Winschoten!

Dansvoorstelling Woest (4+)

Een mooie dansvoorstelling van SALLY Dansgezelschap Maastricht in Cultuurhuis De Klinker in Winschoten.
Bekijk

Opening Tumult in Groningen

Help mee met de feestelijke opening van Tumult met een kunstbloem en fietstocht door Groningen!

Musical De Kleine Prins (8+)

Stap in de magische wereld van 'De Kleine Prins' en laat je meeslepen in deze mooie musical bij Kielzog!

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 Binnenspeeltuinen in en om Groningen

Is er regen voorspeld? Geen probleem! Welk kind is niet gek op klimmen, glijden en eindeloos spelen? Daarom hebben we alle binnenspeeltuinen van Groningen op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen, ideaal toch? Klauter en klim er op los in deze toffe indoor speeltuinen.

11x binnenactiviteiten in Groningen als het regent!

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke binnenactiviteiten voor kinderen in Groningen.

NIEUW: Opening Tumult Groningen

Tumult, het nieuwe creatieve thuis voor Groningers

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!