Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeilschool Leekstermeer

Leren zeilen als een professional? Dat kan bij Zeilschool Cnossen Leekstermeer!

Wil je leren zeilen? Dat kan bij onze zeilschool aan het Leekstermeer. Maar pas op: als je het zeilvirus eenmaal te pakken hebt, kom je er niet meer van af! Je kunt kiezen voor privélessen of groepslessen. Beide zijn geschikt voor kinderen en volwassen, gevorderd en beginner. Ben jij klaar voor avontuur op het water?

Tijdens de meivakanties, het Hemelvaart- en Pinksterweekeind en de zomervakanties bieden de Zeilshool drie- tot vijfdaagse cursussen aan. De lessen zijn van maandag t/m vrijdag. Per dag krijg je 2,5 uur les van een ervaren instructeur. Je kunt gebruik maken van de sanitaire voorzieningen en na afloop lekker warm douchen. Naast al het zeil- en surfmateriaal, is een zwemvest inbegrepen, net als een wetsuit en surfschoenen voor de Laser Pico en het windsurfen. Neem genoeg droge en warme kleding, een handdoek en badkleding voor onder een wetsuit mee.

3 cursussen

– Een cursus jeugdzeilen in een Optimist is voor kids van 8 t/m 12 jaar.
– Een cursus Laser Pico vanaf ongeveer 12 jaar en ouder.
– De cursus windsurfen is vanaf ongeveer 11 jaar en voor volwassenen. 

Persoonlijke aandacht en enthousiaste instructeurs

Onze kleinschalige, maar zeer professionele zeil- en windsurfschool heeft de kennis, mankracht en het materiaal in huis om jou snel en goed te leren zeilen of windsurfen. Je kunt rekenen op veel persoonlijke aandacht door ervaren, betrokken en enthousiaste instructeurs.

Lijkt het je leuk om te leren zeilen of surfen of ben je opzoek naar een zeilvakantie? Klik op de roze button voor meer informatie!

Tip: Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke vakantie-uittips.

Cnossen Leekstermeer

Meerweg 13

9312 TC Nietap

Mail direct

Mail direct naar Cnossen Leekstermeer

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Universiteitsmuseum

Leer alles over het menselijk lichaam, de natuur en de techniek in het Universiteitsmuseum!

Meivakantie bij Vue

Deze meivakantie draaien er weer de leukste kinderfilms bij Vue Bioscoop Hoogezand!

VerhalenToren bij Forum (6+)

Het kinderboekenfestival waar verhalen tot leven komen is weer te bezoeken bij Forum Groningen!

Cultuur Expeditieweek

Toffe gratis workshops waarin je op een laagdrempelige, leuke manier, nieuwe skills kunt leren.

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waar kun je lammetjes zien in Groningen?

In de lente is het fijn om lammetjes te kunnen spotten, waar kan dat allemaal?

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen

Leuke tips voor in de meivakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in de meivakantie? We hebben de leukste tips in Groningen weer voor je op een rijtje gezet.

12x de leukste kinderboerderijen met speeltuin in Groningen

Lammetjes kijken in de lente, eendjes voeren in de winter, wandelen en knuffelen in de zomer, een bezoekje aan de kinderboerderij is altijd een goed idee!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief