
Zeilschool Pean
Zeilkampen in alle seizoenen bij Zeilschool Pean in Nes.
Zeilschool Pean biedt je een geweldig zeilkamp. Je kunt kiezen uit wel 10 verschillende zeilboten of surfen. Je leeftijd, eigen voorkeur en zeilervaring zijn bepalend voor de bootkeuze.
Je krijgt les van enthousiaste, goed opgeleide zeilinstructeurs en je zeilt met eigen leeftijdsgenoten. Natuurlijk staat leren zeilen voorop, maar de gezelligheid is niet minder belangrijk. Er zijn goed verzorgde maaltijden en verschillende verblijfsmogelijkheden.
De zeilkampen worden gegeven in de meivakantie, met Pinksteren, in de zomer, in de herfstvakantie en zelfs in de kerstvakantie. Voor de echte die-hards!
Kijk via de roze button op de website voor meer informatie.
Zeilschool Pean
Pean 1
8494 NB Nes
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


LEGO® kamp Groningen
LEGO® kamp Groningen is een te gekke plek waar kids 3 dagen lang bouwen met LEGO®.
JuniorCamp
ProEnglish organiseert JuniorCamp voor alle kinderen van groep 7 & 8.
Zomerweken bij Blauwestad
Kies jij voor leren zeilen of windsurfen tijdens de zomerweken bij Zeilschool Blauwestad?Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
12x de leukste kinderboerderijen met speeltuin in Groningen
Lammetjes kijken in de lente, eendjes voeren in de winter, wandelen en knuffelen in de zomer, een bezoekje aan de kinderboerderij is altijd een goed idee!
MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen
Leuke tips voor in de meivakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in de meivakantie? We hebben de leukste tips in Groningen weer voor je op een rijtje gezet.