Zuidlaardermeer
Pak je schep en emmer want we gaan naar het Zuidlaardermeer. Zwemmen en zonnen, het kan hier!
Met warme dagen in het vooruitzicht is er niets fijner dan een dag aan het water. Het Zuidlaardermeer biedt allerlei mogelijkheden: zwemmen, varen, zeilen, surfen, kanoën of suppen. Ook als je een eigen boot hebt kan je die hier makkelijk huren.
Naast vertoeven aan het water is er genoeg te zien en doen rondom het meer. Natuur voor de natuurliefhebbers en tot attractiepark voor de durfals en van museum tot fietstocht!
Benieuwd naar alle mogelijkheden? Voor meer info klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
Onze herfstvakantietips in Groningen
Herfstvakantie 2025 en het binnenseizoen is officieel geopend! Tijd voor kleurrijke theatervoorstellingen, een leerzaam museumbezoek, de nieuwste kinderfilms en zelf aan de slag met muziek en kunst.
9x griezelige Halloween snacks
Kidsproof-collega Annemarie woonde een tijdje in Amerika, waar ze natuurlijk volop mee doet aan de Halloween-festiviteiten.