
Wandeltocht op maat
Voor kinderen vanaf 8 jaar: op ontdekkingstocht in het Horsterwold, zoals jij dat wilt!
Wil je een struintocht doen door de natuur? Of juist een bezoek brengen aan het Steentijdhuis? Of een wandeling doen met allerlei natuurgerelateerde activiteiten onderweg? Het is allemaal aan jou!
Via Staatsbosbeheer Zeewolde kun je contact opnemen met de boswachter en je eigen programma samenstellen, dat past bij de groep en jouw wensen. De ontdektocht op maat is mogelijk voor kinderen vanaf 8 jaar.
Meer weten? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: wist je dat Kidsproof ook allerlei handige adresjes voor hulp bij de opvoeding op een rijtje heeft gezet?
Staatsbosbeheer Zeewolde
Groenewoudseweg 7
3896 LS Zeewolde
Openingstijden
Op afspraakPrijs
Afhankelijk van het programmaToon op kaart
Meer inspiratie


Lentefeest De Beestenbende
Vier het lentefeest van Stad & Natuur bij kinderboerderij De Beestenbende!
Kidsproof Kids & Teens Event
Kom naar het gratis Kidsproof Kids & Teens Event. Met super veel toffe kinderactiviteiten!
Hans en Grietje
Hans en Grietje Pannenkoekenhuis en speelpark is een ware belevenis!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier je Kliederfeestje bij het Partylab van Kliederlab!
Kinderen en kliederen = een gouden combinatie! Kies voor een origineel en creatief kinderfeestje waar de kids nog lang over na zullen kletsen.
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Na de wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag buiten zijn! De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om samen met de kinderen lekker buiten te doen.
Kidsproof Kletspraat Lente editie
Welke bloemen zie je in de lente? En wanneer is het voor jou écht lente? Deze en meer leuke vragen over dit vrolijke seizoen vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie. Dat belooft een gezellig gesprek te worden met je kinderen!