Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant De Industrie

Kom gezellig eten bij dit duurzame restaurant met gerechten uit eigen kas!

Duurzaam menu

De menukaart is zo duurzaam mogelijk gemaakt. Daarom gebruikt De Industrie groente die verbouwd worden in eigen kassen van het restaurant. Liefde voor de planeet is belangrijk en dat is dan ook terug te zien in de gerechten. Het idee achter de menu kaart heet het ‘shared dining’ concept. Kies met het hele gezin meerdere gerechtjes uit om te delen, zodat je van alles kunt proeven. Wat wordt het favoriete gerechtje van jou en de kinderen?

Het restaurant is gevestigd in een voormalige fabriek. Je kunt hier terecht voor een heerlijke lunch, borrel of diner. Bij binnenkomst krijg je een warm welkom, waarna het uitkiezen van het eten kan beginnen! Er staan veel verschillende gerechten op de menukaart. Kinderen hebben een apart kindermenu.

Klik op de roze button om de hele menukaart te bekijken.

Op zoek naar nog meer leuke kindvriendelijke restaurants? Kijk dan eens verder in onze categorie Uit eten.

De Industrie

Weurtseweg 105

6541 AP Nijmegen

Openingstijden Klik voor actuele openingstijden door naar de site.
Prijs Zie website voor menukaart en prijzen.
Mail direct

Mail direct naar De Industrie

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

Bevrijdingsfestival in het Vrijheidsmuseum

Een feestelijke dag met leuke en leerzame activiteiten voor het hele gezin!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Leuke meivakantie uitjes in en om Nijmegen

Wat is er veel te beleven in onze mooie regio. We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen en Koningsdag voor je op een rijtje gezet.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief