
Landwinkel De Diervoort
Landwinkel De Diervoort is een boerderij, kaasmakerij en landwinkel in één!
Bij Landwinkel De Diervoort in Wijchen vind je niet alleen de landwinkel, maar ook een kaasmakerij en boerderij. Kom langs voor heerlijke zelfgemaakte boerenkaas of -zuivel! De kaas- en zuivelprodukten in de winkel worden bijna allemaal op deze boerderij gemaakt.
Op de boerderij is er van alles te beleven. Tijdens openingstijden van de winkel ben je van harte welkom om een kijkje te nemen bij de koeien, de kalfjes en speelweide.
Zo kun je ook nog een kijkje nemen bij de kaasmakerij en allerlei heerlijke, verse producten in de winkel kopen.
In de directe omgeving van de boerderij liggen de Overasseltse en Hatertse vennen, een uniek gebied dat gekenmerkt wordt door de vele vennen in een bosrijke omgeving. Hier kun je bijvoorbeeld heerlijk wandelen.
Voor meer informatie over Landwinkel De Diervoort, klik je op de roze button.
Gek op de natuur? Kijk dan ook eens op onze pagina met de leukste natuur-uitjes!
Landwinkel De Diervoort
Staddijk 17
6603 LM Wijchen
Openingstijden
Klik voor actuele openingstijden door naar de site.Toon op kaart
Meer inspiratie


Spelen bij FunZone
Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!
ZooParc groeit en bloeit
Vier de lente bij ZooParc en ontdek gigantische insecten!
Planet Awesome
Karten, lasergamen, Glow in the Dark Golf, VR Escaperoom..het kan allemaal bij Planet Awesome!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Leuke meivakantie uitjes in en om Nijmegen
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio. We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen en Koningsdag voor je op een rijtje gezet.
Bevrijdingsfestival in het Vrijheidsmuseum
Een feestelijke dag met leuke en leerzame activiteiten voor het hele gezin!