Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje Fotoshoot

Sophia Fotografie organiseert fotoshoot feestjes. Superleuk voor kinderen en tieners!

Een feestje bij Sophia Fotografie begint met het uitpakken van de cadeautjes. De kinderen worden ontvangen in een versierde studio met drinken, snoep of chips. Tijdens het feestje kunnen kinderen hier zelf van pakken. 

Wanneer de kinderen een beetje gewend zijn aan de studio volgt er een korte uitleg en kan het echte feest beginnen! De kinderen mogen zelf accessoires meenemen. Superleuk om bijvoorbeeld het kinderfeestje een thema te geven. In overleg kan er ook vanuit Sophia Fotografie een thema verzorgd worden (inclusief ballonnen en accessoires). Tijdens de shoot worden er eerst groepsfoto’s genomen. Hiermee kunnen de kinderen lekker los komen. 

Na de groepsfoto’s gaan de kinderen individueel op de foto. Iedereen mag een keer op de foto en de jarige mag ook nog met iedereen apart op de foto. Ook kunnen ze eventueel een fotolijstje versieren. 

Een feestje duurt ongeveer 2,5 uur en is geschikt voor minimaal 4 tot maximaal 15 kinderen. En hoe gaaf, alle kinderen mogen een foto kiezen voor in het fotolijstje (als daarvoor gekozen is). Ook krijgen ze allemaal een groepsfoto mee naar huis. De jarige mag nog een extra foto uitkiezen voor een afdruk. Als dat geen supertof feestje is!

Wil je meer weten over dit leuke partijtje? Klik dan op de roze button. 

Een dagje weg met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze eropuit-pagina!

Sophia Fotografie

Zomertaling 55

6601 DW Wijchen

Openingstijden Op afspraak
Prijs Klik voor actuele kosten door naar de site.
Mail direct

Mail direct naar Sophia Fotografie

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

ZooParc Overloon Kinderfeest

Op Expeditie in ZooParc

Kinderfeestje bij You Jump

Organiseer een gaaf kinderfeestje bij trampolinepark You Jump Nijmegen.

Feestje bij FunZone

Vier een supercool kinderfeestje bij FunZone Nijmegen!

BillyBird Hemelrijk Kinderfeest

Veilig, voordelig & onvergetelijk kinderfeestje!

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen

Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!

Ontdek 8x leuke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Nijmegen) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

4x wandelen met kinderen in en om Nijmegen

Vinden jullie het ook zo fijn om lekker de natuur in te gaan met de kids? Er zijn zoveel leuke plekjes in en om Nijmegen waar je kunt wandelen, spelen en lekker genieten van het buiten zijn samen. Een aantal van onze favoriete wandelplekjes hebben we voor je op een rijtje gezet!

10x kinderfeestje overlevingstips

Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief