Batuque Capoeira Nijmegen
Kom capoeira, de sport met de Afrikaanse oorsprong, leren kennen bij Batuque Capoeira Nijmegen!
Capoeira is een mengeling van verschillende sporten, die je uitvoert op muziek. Je staat tegenover een ander in een grote cirkel met allemaal mensen om je heen: zij maken muziek. De spelers vallen elkaar aan en proberen elkaar te ontwijken. Hierbij is acrobatiek heel erg handig. Het doel is om de tegenstander onderuit te vegen of gecontroleerd te raken. Maar hoe ga jij dat eigenlijk doen?
Bij capoeira staat ‘de energie‘ centraal. Alle spelers proberen het beste van hun kant te laten zien, waarmee er een positieve sfeer moet ontstaan.
De lessen voor de jeugd bestaat uit kinderen van allerlei leeftijden van alle niveaus. Instromen kan dus altijd! Wil je eens komen kijken? Kom dan eens meedoen met een proeflesje!
Kijk voor nog meer informatie via de roze button gelijk op de site!
Kijk voor nog meer leuke clubjes in de categorie Clubjes!
Batuque Capoeira Nijmegen
Uranusstraat 18
6543 XS Nijmegen
Openingstijden
Kijk voor de actuele lestijden via de roze button gelijk op de site!Prijs
Kijk voor de actuele kosten via de roze button gelijk op de site!Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Novio Magica: een magisch dagje uit voor het hele gezin!
Ontdek het leuke kinderprogramma in Bibliotheek Mariënburg.
Vier de meivakantie met deze leuke gezinsuitjes
Meivakantie! Wat zijn er weer superveel leuke activiteiten in en om Nijmegen! Van mooie films, theater en actieve uitjes binnen en buiten tot activiteiten in musea, forten en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!