
Creatief bij Decorama
Een creatief feestje geven? Kom dan je feestje vieren bij Decorama in Malden!
Decorama is een glas- en spiegelatelier, maar ze organiseren ook de leukste feestjes voor jou! Ben jij 5 jaar of ouder dan is dit de perfecte plaats voor het creatieve feestje!
Tijdens het kinderfeestje kun je met al jou vriendjes en vriendinnetjes creatief bezig zijn. Er zijn verschillende materialen waar jullie mee kunnen werken. Wat dacht je van spiegel, glas, hout, 3D verf of wat dan ook! Wat je gaat maken, kan veel zijn. Wat allemaal kan ligt aan jullie leeftijd. Maar je kunt ook zelf wat bedenken.
Tijdens het feestje is er voor iedereen een glaasje drinken en wat lekkers! Niet alleen creatief, maar ook smullen dus.
Let wel op: je moet met minimaal 6 kinderen zijn. Kom jij een kijkje nemen in ons atelier om te kijken wat allemaal mogelijk is en je feestje bij ons vieren?
Handig: het feestje kan ook op een andere locatie wordt georganiseerd voor jou!
Kijk voor nog meer informatie en de mogelijkheden via de roze button gelijk op de site!
Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van nog veel meer leuke tips voor kinderfeestjes!
Decorama Spiegel- en glasatelier
De Hoge Brug 24A
6581 AJ Malden
Openingstijden
Neem contact op voor de mogelijkheden. Zie de site via de roze button!Prijs
Kijk voor de actuele kosten via de roze button gelijk op de site!Toon op kaart
Meer inspiratie


Lasergamen bij FunSpace
Jarig? Kom dan lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord! Een superleuk en stoer kinderfeestje!
Actief feestje op locatie!
Bij BubbelBal.nl kun je kiezen voor een actief feestje met BubbelVoetbal, Archery Attack en Lasergamen!
Feestje bij FunZone
Vier een supercool kinderfeestje bij FunZone Nijmegen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen
Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!
Leuke meivakantie uitjes in en om Nijmegen
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio. We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen en Koningsdag voor je op een rijtje gezet.