
Ezelwandelen
Altijd al eens met een ezel willen wandelen? Het kan bij De Ezelboer net over de grens bij Nijmegen!
Een ezel werd vroeger gebruikt als kleine vrachtwagen of om jezelf te vervoeren. Bij de Ezelboer kun je met de ezel gaan wandelen of op trektocht! De Ezelboer heeft verschillende routes uitgestippeld van verschillende lengtes. Zo kun je een halve dag wandelen, maar ook 1 uur, 1 dag of meer!
Je loopt langs de leukste plekken: bossen, rivieren, akkers, weides, oude Romeinse straatjes, echt van alles! Over je spullen hoef je niet na te denken. De ezel draagt die voor je!
Ben jij klaar voor de leukste tocht wandelen met een ezel? Maak dan snel een afspraak voor dit gezellige dagje erop uit.
Tip: er zijn ook verschillende arrangementen mogelijk. En ook heel leuk: het vieren van je kinderfeestje bij De Ezelboer!
Kijk voor meer informatie en de mogelijkheden via de roze button gelijk op de site!
Kijk voor nog meer leuke activiteiten ook eens in onze categorie Eropuit!
De Ezelboer
Zum Horn 30
47574 Goch
Openingstijden
April t/m oktober. Er wordt gewerkt op afspraak. Kijk voor de verdere mogelijkheden en tijden via de roze button gelijk op de site!Prijs
Kijk voor de actuele kosten via de roze button gelijk op de site!Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Leemkuil en Brakkefort: twee speeltuinen voor eindeloos speelplezier in Nijmegen
Als je op zoek bent naar leuke en kindvriendelijke plekken om te genieten van een dagje spelen in Nijmegen, dan zijn Speeltuin De Leemkuil en Speeltuin Brakkefort twee speeltuinen die je echt bezocht moet hebben!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Leuke meivakantie uitjes in en om Nijmegen
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio. We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen en Koningsdag voor je op een rijtje gezet.