Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ezelwandelen

Altijd al eens met een ezel willen wandelen? Het kan bij De Ezelboer net over de grens bij Nijmegen!

Een ezel werd vroeger gebruikt als kleine vrachtwagen of om jezelf te vervoeren. Bij de Ezelboer kun je met de ezel gaan wandelen of op trektocht! De Ezelboer heeft verschillende routes uitgestippeld van verschillende lengtes. Zo kun je een halve dag wandelen, maar ook 1 uur, 1 dag of meer!

Je loopt langs de leukste plekken: bossen, rivieren, akkers, weides, oude Romeinse straatjes, echt van alles! Over je spullen hoef je niet na te denken. De ezel draagt die voor je!

Ben jij klaar voor de leukste tocht wandelen met een ezel? Maak dan snel een afspraak voor dit gezellige dagje erop uit.

Tip: er zijn ook verschillende arrangementen mogelijk. En ook heel leuk: het vieren van je kinderfeestje bij De Ezelboer!

Kijk voor meer informatie en de mogelijkheden via de roze button gelijk op de site!

Kijk voor nog meer leuke activiteiten ook eens in onze categorie Eropuit!

De Ezelboer

Zum Horn 30

47574 Goch

Openingstijden April t/m oktober. Er wordt gewerkt op afspraak. Kijk voor de verdere mogelijkheden en tijden via de roze button gelijk op de site!
Prijs Kijk voor de actuele kosten via de roze button gelijk op de site!
Mail direct

Mail direct naar De Ezelboer

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Tiergarten Kleve

Bezoek ook eens deze mooie dierentuin in Kleve in Duitsland, net over de grens bij Nijmegen.

Triavium IJsbaan

Dol op schaatsen? Dan is Triavium ijsbaan in Nijmegen dé plek om je schaatskunsten te vertonen!

Spelen bij FunZone

Hou jij van klimmen en klauteren? Kom dan naar de leuke binnenspeeltuin FunZone Nijmegen!

NIEUW: speurtocht ‘Een koffer vol keuzes’

Ontdek samen de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in het Vrijheidsmuseum.

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek 13 pareltjes in de Maashorst

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

Ontdek, speel, knutsel, bouw én experimenteer in de bibliotheek!

Ga naar een bibliotheek bij je in de buurt voor de toffe ontdekactiviteiten van Hoe dan?! en de creatieve workshops van Kunst & Kids.

10x leuke lente activiteiten

Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit mag dit voorjaar écht niet ontbreken? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis!

7x DIY tips Pasen

Wil je alvast in de stemming komen voor Pasen? Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief