Camping Het Scharrelnest
Wil je wel eens kamperen op een minicamping? Kom dan overnachten bij camping Het Scharrelnest!
Hoera! Camping het Scharrelnest is weer open! Met aangepaste regels, check hiervoor de website via de roze website button.
Op deze leuke camping in Wijchen is van alles te doen! Er is een leuke dierenweide vol met dieren. Hier kun je knuffelen met konijnen, lammetjes en kippen. Ook zijn er paarden te zien! Heb jij ooit al eens walibies willen zien? Ook die zijn hier te vinden.
Naast de dieren zijn er ook verschillende speeltoestellen waar de kinderen zich helemaal kunnen laten gaan. En als dat nog niet genoeg is er ook nog een speelhuisje waar van alles in te doen is.
De camping is te vinden in het buitengebied van Wijchen. Het ligt op ongeveer 2 km van het centrum van Wijchen. In de buurt zijn ook andere leuke dingen te vinden zoals een zwembad en een speeltuin!
Kijk voor de arrangementen, prijzen en andere informatie op de website via de roze button!
Kijk ook eens bij onze categorie Uit eten voor leuke eetgelegenheden in de buurt!
Camping Het Scharrelnest
Oosterweg 263
6603 AA Wijchen
Openingstijden
Klik voor de actuele openingstijden door naar de site!Prijs
Klik voor de actuele tarieven door naar de site!Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Halloween uitjes in en om Nijmegen
Halloween wordt steeds populairder in Nederland. Ook in en rondom Nijmegen zijn er leuke activiteiten voor kinderen. Griezelen maar!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Griezelige Halloween films voor kinderen
Een griezelige film kijken met Halloween? Dit zijn de spooky Halloween films voor kinderen die je kijkt via Netflix, Disney+ en Videoland!