Yoga voor jou!
Bewegen en Ontspannen verzorgt op verschillende locaties in omgeving Nijmegen yogalessen voor kinderen!
Yoga is een goede manier om rust in je hoofd te krijgen! Maar het zorgt ook voor meer zelfvertrouwen, een beter concentratievermogen, betere controle over je lichaam en bevordering van je creativiteit. Bij Bewegen en Ontspannen wordt yoga gegeven aan kinderen tussen de 2 en 19 jaar!
Tijdens de lessen doe je natuurlijk yoga-oefeningen. Maar je doet nog veel meer, zoals ademoefeningen, dansen en expressie en zintuigspelletjes! Tijdens elke les staat een thema centraal. De lessen worden wekelijks verzorgd op verschillende locaties.
Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie over de locaties en het aanbod!
Kijk eens in onze categorie sportclubjes voor andere leuke sportclubs.
Bewegen en Ontspannen
Openingstijden
Zie de site voor de actuele openingstijden van de verschillende locaties.Prijs
Zie de site voor de actuele kosten.Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
22x creatief met kerstballen
Hoe leuk is het om samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger te maken en zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 22 te gekke tips voor je op een rijtje gezet.
5x Kidsprooftips in BEP Magazine
In de gloednieuwe jubileumeditie van BEP Magazine deel ik een aantal superleuke Kidsprooftips om er samen met kinderen op uit te gaan in de regio!
Kerstmarkten, lichtjesroutes en andere winterse uitjes
Kerstmarkten, winterse taferelen, veel lichtjes, knisperende vuurtjes, ijsbanen, kerstmuziek, kerstcadeautjes, levende kerststallen en nog veel meer kerstsfeer...dat wordt vast en zeker genieten bij alle sfeervolle kerst- en winteruitjes in de regio!