
Peuter- en Kleuteryoga
Liedjes, dans, spel en ontspanning met Kinderyoga Namasté in het wijkatelier Lindenholt!
Tijdens de yogalessen van Kinderyoga Namasté staat het plezier centraal! Je leert op een speelse manier verschillende yogahoudingen.
Elke les staat er een thema centraal, zoals thema natuur/seizoenen, dierenwereld, kabouters, knuffels. Voor kinderen bieden deze thema’s veiligheid en houvast.
In de lessen komen liedjes, versjes, dans, muziek, spel, droomreizen, massageoefeningen (over de kleding heen) en adem/ontspanningsoefeningen ruim aan bod. Je peuter heeft tijdens de lessen ook volop ruimte voor eigen inbreng.
Kinderyoga Namasté biedt kleuteryoga en peuteryoga ouder-kind aan! Tip: meld je via de mail aan voor een proefles.
Klik via de roze button gelijk door voor meer informatie!
Kijk ook eens in onze rubriek eropuit voor leuke uitstapjes met kinderen!
Kinderyoga Namasté
Zellersacker 10-03
6546 HA Nijmegen
Openingstijden
Actuele lestijden vind je op de Facebookpagina van Kinderyoga Namasté.Prijs
Klik voor kosten door via de roze button!Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bevrijdingsfestival in het Vrijheidsmuseum
Een feestelijke dag met leuke en leerzame activiteiten voor het hele gezin!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Leuke meivakantie uitjes in en om Nijmegen
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio. We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen en Koningsdag voor je op een rijtje gezet.